Kontakty

HTK a.s.

mapa

Pražská 293, 500 04,  Hradec Králové
GPS souřadnice: 50°12'33.381"N, 15°48'11.895"E

Tel: 491 615 301, Fax: 495 581 215

E-mail: info@htk-as.cz,   www.htk-as.cz

IČ: 274 91 943, DIČ: CZ 274 91 943
Zápis v OR u KS v Hradci Králové, oddíl B, vložka 2504

Číslo účtu: ČS HK 225 0812/0800
Číslo účtu: Slovenská sporitelňa 631258876/0900

Registrace k DPH na Slovensku: DIČ SK4020184058

Ředitel:
Jiří Kadaník 491 615 301 kadanik@htk-as.cz
Technický ředitel:
Ondřej Nekvapil 491 615 301 nekvapil@htk-as.cz
Finanční ředitel:
Vratislav Pečenka 491 615 301 pecenka@htk-as.cz
Sekretariát:
Lucie Němcová 491 615 301 nemcova@htk-as.cz
Obchodní oddělení:
Manažeři projektů
Martin Gottland 606 788 274 gottland@htk-as.cz
Veronika Březová 725 172 455 brezova@htk-as.cz
Ketty Stambolidisová 725 714 038 stambolidisova@htk-as.cz
Rozpočtářky
Petra Lášková 491 615 303 laskova@htk-as.cz
Ludmila Potočárová 491 615 303 potocarova@htk-as.cz
Blanka Gottlandová 491 615 303 gottlandova@htk-as.cz
Realizace - Technici projektů:
Pavel Kastner 724 826 635 kastner@htk-as.cz
Zdeněk Kiefmann 602 521 021 kiefmann@htk-as.cz
Daniel Hajn 724 747 525 hajn@htk-as.cz
Kamil Talacko 602 527 360 talacko@htk-as.cz
Petr Chejnovský 602 540 476 chejnovsky@htk-as.cz
Kamil Bartoš 602 540 479 bartos@htk-as.cz
Roman Vondra 725 737 711 vondra@htk-as.cz
Dalibor Štalzer 602 737 337 stalzer@htk-as.cz
Jan Fojtl 702 144 535 fojtl@htk-as.cz
Jakub Rychtera 725 500 361 rychtera@htk-as.cz
Luboš Zedka 774 410 009 zedka@htk-as.cz
Milan Lusk 720 966 002 lusk@htk-as.cz
Projekce:
Vedoucí projekčního oddělení
Petr Vaňásek 724 826 646 vanasek@htk-as.cz
Zodpovědní projektanti
Jaroslav Kofroň 724 173 702 kofron@htk-as.cz
Martin Kaplan 602 540 468 kaplan@htk-as.cz
Servis:
David Blažek 724 842 196 blazek@htk-as.cz
Miriam Netíková 720 630 604 netikova@htk-as.cz
Miloslava Slámová 702 010 792 slamova@htk-as.cz

HTK a.s. - Pobočka Brno

mapa

Pražákova 39, 619 00,  Brno
GPS souřadnice: 49°9'51.62"N, 16°36'9.605"E

Tel: 541 222 842,   Fax: 541 222 772

Vedoucí pobočky:
Jaroslav Kofroň 724 173 702 kofron@htk-as.cz

HTK a.s. - Pobočka Ostrava

mapa

Krmelínská 646/22, 720 00,  Ostrava Hrabová
GPS souřadnice: 49°46'40.549"N, 18°15'57.662"E

Tel./Fax: 596 768 168

Vedoucí pobočky:
Dalibor Štalzer 602 737 337 stalzer@htk-as.cz

Kontakty

HTK a.s.
Pražská 293
500 04, Hradec Králové

IČ: 274 91 943
DIČ: CZ274 91 943

Tel.: +420 491 615 301
Fax: +420 495 581 215
e-mail: info@htk-as.cz

www.htk-as.cz

mapa

Vybrané reference

reference 1

reference 2

zobrazit všechny reference