Firemní akce

thumbnail

V červnu jsme se sešli na jihu Čech u Vltavy ve Sporthotelu Zátoň kousek od Českého Krumlova či Rožmberka.Kromě živé debaty ohledně aktuálních realizačních akcí a novinek v projekci, realizaci či servisu došlo i na sportovní aktivity.

thumbnail

V tradičním termínu na začátku ledna bylo uspořádáno další školení a setkání zaměstnanců, tentokrát v Jeseníkách v Ostružné v Park Hotelu. Ve čtvrtek proběhlo standardní školení BOZP, PO i ISO, dále informace o výsledcích firmy za uplynulé období a plánech na období další.

thumbnail

Konečně ve standardním termínu a v normálních podmínkách proběhlo další firemní školení. Tentokrát jsme zavítali k Orlické přehradě do Zvíkovského Podhradí do hotelu a pivovaru Pivovarský dvůr Zvíkov.

thumbnail

Další školení proběhlo bohužel až po dlouhé přestávce zaviněné restrikcemi spojenými s COVIDem. Netradičně jsme se setkali v září, ale měli jsme opravdu štěstí, počasí bylo opravdu příjemné a letní.

thumbnail

Školení BOZP, ISO a další povinná pravidelná školení byla realizována v Jeseníkách v hotelu Sauna Wellness v Karlově pod Pradědem.

thumbnail

Setkání zaměstnanců naší společnosti proběhlo tentokrát na okraji Jindřichova Hradce. Hlavním bodem školení bylo připomenutí a zopakování zásad první pomoci.

thumbnail

Pro setkání všech zaměstnanců za účelem provedení školení BOZP, ISO a zhodnocení uplynulého roku a představení plánů na rok následující jsme zvolili hotel Sněženka

thumbnail

Letní setkání zaměstnanců se tentokrát uskutečnilo poblíž nádrže Kružberk u řeky Moravice

thumbnail

Každoroční setkání a školení BOZP, PO, ISO tentokrát proběhlo netradičně v prostorách muzea pivovaru Hanušovice, kam jsme se z hotelu Park dopravili společně vlakem

thumbnail

Poprvé v historii firmy jsme navštívili Šumavu a vzhledem ke vzdálenosti jsme pobyt prodloužili netradičně do neděle

thumbnail

Lednové školení jsme tentokrát spojili s exkurzí u výrobce VZT jednotek SerakTech

thumbnail

Setkání zaměstnanců bylo ve znamení 10-ti let založení společnosti HTK a.s., a i proto byl formát setkání tentokrát odlišný od minulých let.

thumbnail

V nejvýchodnějším cípu republiky v beskydském pohraničí v hotelu Excelsior bylo tradičně zorganizováno setkání pracovníků spojené se školením BOTZP, PO, školením řidičů.

thumbnail

Tradiční letní setkání zaměstnanců společnosti se tentokrát konalo v penzionu Na statku v Českých Petrovicích v jižní části Orlických hor.

thumbnail

V centru Krkonoš přímo pod sjezdovkou „Portášky“ proběhlo pravidelné školení v penzionu Relax. Kromě školení BOZP, ISO a zhodnocení uplynulého roku a představení plánů na rok následující zbyl čas i na příjemné prožití a relaxaci.

thumbnail

Letní setkání pracovníků společnosti proběhlo v Beskydech v Mezivodí poblíž česko-slovenských hranic v příjemném prostředí komplexu Ondrášův Dvůr.

thumbnail

Letos v lednu jsme se sešli v příjemném prostředí Jeseníků kde proběhlo školení zaměřené kromě řešení vnitrofiremních záležitostí i na problematiku BOZP, školení ...

thumbnail

Každoroční letní školení pracovníků společnosti se tentokrát konalo v krásném prostředí Vysočiny.

thumbnail

Tentokrát v Jeseníkách proběhlo každoroční firemní školení zaměřené kromě řešení vnitrofiremních záležitostí i na problematiku BOZP, školení řidičů referentů ...

thumbnail

Pro pravidelné setkání pracovníků společnosti byl tentokrát vybrán hotel Mlýn Brejlov který se nachází na břehu řeky Sázavy.

thumbnail

V lednu proběhlo jako každoročně školení zaměstnanců firmy zaměřené na problematiku BOZP, požární ochrany, řízení motorových vozidel a dále byli pracovníci ...

thumbnail

Pravidelné firemní školení BOZP, řidičů referentů a požární ochrany jsme letos spojili s prohlídkou výrobního závodu společnosti Remak v Rožnově pod Radhoštěm.

thumbnail

Tentokrát jsme pro letní setkání zvolili formát soutěže mezi jednotlivými týmy v „adrenalinových“ aktivitách. V prostředí kempu Baldovec uprostřed lesů ...

thumbnail

Klasické každoroční školení firmy bylo tentokrát doplněno přednáškou pracovníka z oblastního inspektorátu práce. Dále jako zpestření byl do školení zařazen test ...

thumbnail

Na začátku podzimu proběhla exkurze ve výrobním závodě a školení o výrobcích společnosti Imos Systemair v Hamuliakovu u Bratislavy. Byly představeny nové ...

thumbnail

Tradiční školení na tradičím místě v krásném lázeňském prostředí pro nás uspořádal dodavatel klimatizačních jednotek Mitsubishi Electric. Po seznámení se ...

thumbnail

Amatérští tenisté z naší společnosti a ze spolupracující projekční společnosti Ventac změřili své síly v tenisovém turnaji uspořádaném společnými silami v Hradci Králové.

thumbnail

Pro pravidelné letní setkání pracovníků společnosti bylo vybráno malebné prostředí Vysočiny. Kromě tradičních výletů do okolí proběhla i soutěž v degustaci piva ...

thumbnail

Pravidelné roční firemní školení, na kterém jsou všichni pracovníci vyškoleni v oblasti BOZP, požární ochrany, řízení motorových vozidel a dále jsou seznámeni ...

thumbnail

Zástupci společnosti Systemair nás v příjemném prostředí restaurace pod Kunětickou Horou seznámili s novinkami v produktové řadě výrobků společnosti Systemair.

thumbnail

Pravidelné letní školení tentokrát proběhlo v krásném prostředí Lednicko-Valtického areálu. Zázemím se nám stal Relax Club Valtice, kde jsme mohli využít ...

thumbnail

V lednu proběhlo pravidelné firemní školení zaměřené kromě řešení vnitrofiremních záležitostí i na problematiku BOZP, školení řidičů referentů a na školení ISO 9001.

thumbnail

V příjemném prostředí a za ideálního počasí jsme se sešli na úpatí Krkonoš a využili areál i místní hory k aktivnímu odpočinku a relaxaci. Tenis, squash, bowling, horská kola, pěší turistika a bazén i další aktivity umožnili našim zaměstnancům nabrat nové síly a odpočinout si.

thumbnail

Turnaj organizovaný našim obchodním partnerem byl příležitostí změřit síly s našimi partnery i konkurencí na fotbalovém poli samozřejmě v duchu fair-play.

thumbnail

Dodavatel klimatizačních zařízení pro naše techniky a projektanty zorganizoval školení, kde jsme byli seznámeni s novinkami v sortimentu a možnostmi jednotlivých zařízení.

Kontakty

HTK a.s.
Pražská 293
500 04, Hradec Králové

IČ: 274 91 943
DIČ: CZ274 91 943

Tel.: +420 491 615 301
e-mail: info(@)htk-as.cz

www.htk-as.cz

mapa

Vybrané reference

reference 1

reference 2

zobrazit všechny reference